Трети приказен конкурс

1. Феята на смеха - Албена Шуманова

2. Молитвената сила - Петя Бойчева

3. Песента на гората - Албена Пелова - Тери

4. Песента на гората - Албена Пелова - Тери

5. ПРИКАЗКИ ЗА СЕМЕЙСТВО ЧАНТИ - Албена Пелова - Тери

6. Разкошна принцеса - Александра Тепеделенова МакКроун

7. Горска игра - Нина Захариева

8. Мързеливка и Мързеливко - Петя Димитрова, 8 г.

9. Маймунката фокусник - Петя Димитрова, 8 г.

10. Самодиви - Христо и Петя - 15 и 8 г.

11. МОРСКА ПЯНА И БЯЛ КАМЪК - Анета Петкова

12. ПРИКАЗКА В СЕГАШНО ВРЕМЕ - Анета Петкова

13. СЪСЕДКИ - Мария Великова

14. СПОМЕН ОТ ТОПЛИЯ ЮГ - Мария Великова

15. СЪДРУЖНИЦИ - Мария Великова

16. ДА УЛОВИШ ЗВЕЗДА - Филипа Попова 11 г.

17. Приказка за вълшебната гора - Надежда Йорданова

18. Коледна приказка - Надежда Йорданова

19. Кучешки сън - Таня Танасова

20. Приключение на снежинката Лина - Таня Танасова

21. Първото пиленце - Таня Танасова

22. Баба си има момченце - Славея

23. Доброто и Злото - Рая Вид

24. Каква е вината на светофара? - Рая Вид

25. Баба и петле - Рая Вид

26. СТОЯН ДОБРЯКА - Тихомир Атанасов Коев- 10год

27. Приятели - Александър Никифоров Никифоров- 4 клас

28. МАЛЧО - Теодор Александров Връбчев - 10г

29. Недостъпният бряг - Нели Коларова

30. ПРИКАЗКА ЗА ЛЮБОВТА – Рада Капралова

31. Приказка за момъка и неговата звeздна половина – Рада Капралова

32. Невидимко – Албена Шуманова

33. ПРИКАЗКА ЗА КНИГАТА НА ЩАСТИЕТО - Диляна Йорданова

34. ПОТАЙНИКЪТ - ВЕЧЕРНИК - Йордан Калайков

35. ХУДОЖНИК И МОМИЧЕ - Йордан Калайков

36. ДВОРЕЦЪТ НА БУКВИТЕ - Стефания Митева, 8 г.

37. ОМАГЬОСАНОТО МОМИЧЕ - Стефания Митева, 8г.

38. КАК БЕБЕНЦЕТО НУНИ ОТКРИ СВОИТЕ ИГРАЧКИ - Стефания Митева, 8г.

39. Прошка за нечестния - Габриел Стойчев

40. Зелени орехи - Габриел Стойчев

41. Торбалан - Албена Шуманова

42. Най-хубавата дума - Калина

43. Приключения в гората: Гостенин от Марс - Калина Борисова

44. Косе Босе и Ежко Бежко-пътешественици - Велка Георгиева

45. ИНА, КОЯТО СПАСИ БЯЛАТА РОЗА - ДЕНИЦА ПЕТРОВА

46. В СЪНЯ НА СИНЯТА ФЕЯ И КУКЛАТА - ДЕНИЦА ПЕТРОВА

47. СИНЯТА БОГИНЯ НА ПЛАНИНАТА - ДЕНИЦА ПЕТРОВА

48. Свирнята на щуреца - Елена Николова - Хели

49. ГОСТ - Сесил Костадинова

50. Северняк - Дестинар Терзиева

51. За кулинарията като алхимия - Надежда Йорданова

52. ЧЕРЕН КОЖУХ - Борис Борисов

53. МЕЧЕШКА УСЛУГА - Борислав Ганчев

54. НЕОБМИСЛЕНОТО ПРИЯТЕЛСТВО - Борислав Ганчев

55. СЕЛЯНИНЪТ И ИМАНЕТО - Борислав Ганчев

56. Лошата ламя - Gear Ghost

57. Червените гащи - Валентин Виденов

58. Наивната лисица - Андреа Калчева - 10 г.

59. Шамтавият вълк - Андреа Калчева - 10 г.

60. ДЯВОЛЧЕТО И ТРИТЕ ЛАМИ - Мари-Мари Марина

61. Феята Лилия - Сирма Дончева, 10 г.

62. Сезоните - Сирма Дончева, 10 г

63. Две лисици - Баян Дочев

64. МОМЧЕТО И ФЕЯТА - Елена Николова - Хели

65. Козунаци - Валентин Виденов

66. МЪКАТА НА МАЙСТОР ВЪЛЧАН - Геолина Стефанова

67. Аджерина поляна - Иван Янакиев

68. Приказка за малки и големи - Мария Мустакерска

69. *** - Росен Николов

70. Златната царска дъщеря - Кристияна Дамянова, V клас

71. СТРАШНАТА ГОРА - Чемби Чембърс

72. Горска дискотека - Даниела Емандиева

73. ПРИЯТЕЛСТВО, ОБИЧ И ВЗАИМОПОМОЩ - Елена Влайкова

74. ДОНИЦЕТИ - Елена Влайкова

75. ЗАЙЧЕТО – „КУЧЕ“ - Елена Влайкова

76. Сватба в саваната - Хари Спасов

77. Селска къща - Хари Спасов

78. Доброто сърце на Илия - Лев Златний

79. Дзандзара - Хари Спасов

80. Юнакът и златното момиче - Калоян Димов, 12 г

81. ГОРСКА КЛАСНА СТАЯ - Иваничка Колева

82. ЮНАКЪТ ЧАРОДЕЙ - Павлина Веселинова Николова

83. СНЯГ - Владимир Георгиев

84. Малкото, пораснало мече - Ангелина Емилова

85. За ръката на ламята - Катина Георгиева

86. Бананътиптицата - Надежда Станулова

87. Директорката с развалените зъби - Надежда Станулова

88. Приключенията на Пържичка - Надежда Станулова

89. ЩУРЕЦ СВИРЕЦ - Елена Динова

90. ХРАБРОТОБУХАЛЧЕ - Елена Динова

91. ЗИМНА ПРИКАЗКА - Елена Динова

92. ЛЮБИМАТА СУПА НА ЛЮДОЕДА - Димитър Димитров

93. НАСЛЕДСТВОТО НА НАЙ-МАЛКИЯ СИН - Димитър Димитров

94. ИСТОРИЯТА С МЕДЕНАТА ПИТКА - Домитър Димитров

95. Змейовото либе - Даниела Кузманова

96. Житеното зърно - Георги Балабанов

97. Р у с а л к а - Георги Балабанов

98. ЗМЕЙЧЕТО СЕСИЛ - Бета Наур

99. СТАРАТА ЦИГУЛКА - Бета Наур

100. Дракончето - Мирослава Скарлату

101. ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ - Филиз Палаз -14г.

102. ОЩЕ ЕДНА ВЪЛШЕБНА СЛУЧКА - Филиз Палаз -14 г.

103. ВЪВ ВЪЛШЕБНАТА ЛАМПА - Филиз Палаз, 14 г.

104. Ловецът и вълкът - Камелия Николаева Йотова

105. Князът и русалката - Камелия Николаева Йотова

106. Змей и невеста самодива - Камелия Николаева Йотова

107. ВЪЛШЕБНАТА ФЛЕЙТА - Галина Никифорова Златкова

108. САРА – Галина Никифорова Златкова

109. АДАПТИРАНЕ - Ангел Георгиев

110. АБИЗА - Ангел Георгиева

111. ИЗМИСЛЯНЕ НА ПРЪСТЕНА - Ангел Георгиев

112. Невена - Даниела Емандиева

113. Вълчо в горската комуна - Даниела Емандиева

114. Юнакът и Златното момиче - Преслав Петьов Георгиев 5 клас

115. Гора Вълшебница - Весела Алегрия

116. Заешка рецепта - Анастасия Шахунова

117. Шареният папагал - Анастасия Шахунова

118. ПОСРЕЩАНЕ НА ПРОЛЕТТА - Анастасия Шахунова

119. Човекът разум и откраднатото слънце - Светлин Трендафилов